Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetlerini En İyi Şekilde Veren Profesyonel Taşımacılık Merkezi Görevini En İyi Şekilde Yapan Nakliye Şirketi

Ankara Asansörlü Nakliyat
Ses Nakliyat Yazar

Ses Nakliyat 18 Mart 2021

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara evden eve taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra sizlere kurumsal ve profesyonel olarak asansörlü taşımacılık hizmetleri sunmaktayız, evden eve taşıma hizmetleri esnasında yüksek katlara olan sorunlar eskiden en çok karşılaşılan sorunlar arasında idi 15 veya daha fazla personelin yapacağını tek başına yapan adeta bir kahraman gibi sizlerin eşyanızı taşırken en iyi iş makinası olacaktır. Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesini engelleyen plastik yapısı ile sizlere sorunsuz olarak taşınma işlemi yapmaktadır. Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerinde çözüm ortağınız olan Ses Taşımacılık en iyi şekilde günden güne eşyalarınızın zarar görmemesi için yeni fikirleri değerlendirip en iyi şekilde taşınma hizmeti sunmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Sistemlerini Merak Edenler Hakkında Kısa Bilgiler

Asansörlü Taşımacılık İlk Olarak başta Japonya ve Almanya olmak üzere İnşat Üzerine yaygınlaşan bir teknoloji konumuna gelmiştir. Asansörlü Taşımacılık hizmetleri ilerleyen zamanlarda evden eve nakliyat sektöründe'de yaygınlaşınca Türkiye'ye Gelmiştir. Asansörlü Nakliyat hizmetleri yayların üzerine kurulan ve tekerlekleri yukarı veya aşağı çekmesi ile hareket eden sepet ile aslında basit bir mantığa sahip ancak çok önemli bir taşıma Makinasıdır. En Fazla 400 kg Taşıyabilmektedir.

Asansörlerin kurulması için yol tarafına bakan bir balknunuzun veya pencerenizin olması gerekmektedir. Pimapen olan pencereler sökülebildiği için Pencelerelerinizin sökümü ses nakliyat ekibimiz tarafından dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Asansörlü Taşımacılık hizmetlerini isteyen Müşterilerimizin Elektirik direklerine, Ağaçlara, Elektirik tellerine, yolun açısına gibi konularda ses evden eve taşımacılık şirketini uyararak Ekspertiz hizmeti ile evinizi görmelerini gelmelerini söyleyebilirsiniz.

Ankara Asansör Kiralama Firması

Ankara'da yer alan 4 adet asansörümüz ile Müşterilerimize veya nakliye firmalarına Asansör kiralama hizmetlerimiz devam etmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinin en iyi şekilde olduğu nakliye firması ses nakliyat sizlere kurumsal ve asansörlü taşımacılık işlemlerinin içerisinde barındırdığı , Ankara Asansör Kiralama hizmetlerimiz ile 25 kata kadar sizlere sorunsuz taşınma fırsatı sunmaktayız. İnşatşarımıza özel üretilen asansörlerimiz ile Ankara ve Tüm Semtlerimize Sorunsuz olarak Asansörlü Taşımacılık Hizmeti sunmaktayız.

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Aşağıda yer alacak olan Asansörlü Nakliyat fiyatlarına Nakliye ücretleri dahil değildir, Sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya ve indirimli bir şekilde taşınmanız için Ses Nakliyat'ı tercih edebilirsiniz.

 • 1-7 kat arası Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 350'tl
 • 7-10 kat arası Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 400'tl
 • 11 ve 12 kat Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 450'tl
 • 13 ve 14 kat Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 500'tl
 • 15 ve 16 kat Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 600'tl
 • 17 kat Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 700'tl
 • 18 kat Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 800'tl
 • 19 kat Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 900'tl
 • 20 kat Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 1000'tl
 • 21 kat Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 1100'tl
 • 22 kat Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 1200'tl
 • 23 kat Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 1300'tl
 • 24 kat Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı 1400'tl
 • 25 kat Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı Başlangıç Fiyatı 1500'tl

Kurumsal Taşımacılık Şirketleri arasında en profesyonel olan ses evden eve taşımacılık Şirketimiz en iyi şekilde sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Asansörlerimizin Türkiye üretimi iyi olmadığı için malasef yurtdışından aşırı yüksek rakamlara gelmektedir. En iyi Şekilde taşınmanızı sağlayan asansörlerimizin fiyatı yukarıda gördüğünüz gibi gayet uygun ve ucuz fiyatlarımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Eşyalarınızın Güvenli Bir Şekilde Taşınmasında Rol Oymayan 2 Faktör Hem Ses Nakliyat Hem Asansörlü Taşımacılık

Ses Nakliyat

Asansörlü Taşımacılık hizmetlerimizin yoğunluğundan dolayı önceden bizleri arayıp randevu oluşturmanız gerekmektedir. Asansörlü Taşımacılık hizmetlerimiz ambalajlama sistemlerimiz ile birleşince sigortalı taşımacılık hizmetleri ile de eşyalarınızı rahat ve ferah bir taşınma hizmeti sunuyoruz. Yağmurlu veya karlı havalarda Asansörlü Taşımacılık hizmetlerimiz çok aşırı rüzgar olmadığı taktirde hizmet vermeye devam etmektedir.

Asansörlü Nakliyat Esnasında Malzemelerimiz Düşermi ?

Hizmeterimizde titizliğe ve hassas taşımaya en çok dikkat eden ses evden eve nakiyat firmamız asansörlü taşımacılık esnasında eşyalarınızın düşmemesi için asansörlü taşımacılık hizmetlerinde en profesyonel ekibini göndererek işlerine çok dikkat eden bir taşımacılık firmasıdır. Malzmelerinizin Bütün önlemleri dinlemediğini ve düştüğünü varsayarsan ses sigortalı taşımacılık şirketimiz, malzemenizi ödemektedir.

Yorumlarımız

 • mustafa ceylan profil

  Mustafa Ceylan

  19 Mart 2021

  Ankara asansörlü taşımacılık hizmetlerinde ses evden eve taşımacılık şirketi ile anlaştım çok başparılı ve çok kaliteli bir taşımacılık hizmeti oldu benim için hizmetlerinde başarılılar teşekkür ederim.

  • Ömer alsancak

   Ömer Alsancak

   19 Mart 2021

   Eşyalarımızın eski olmasına rahmen en küçük sehbamıza kadar paketlediler, Biz Hassas Çalışırız diyen elemanın birisi çok iyi bir firma ile anlaştığımı o an anladım hizmetlerinden ötürü teşekkür ederim.

 • ali Güçlü

  Ali Güçlü

  19 Mart 2021

  24 Kata Yaşamkentte asansörlü taşımacılık hizmeti aldım. Ofis malzemelerimizi sorunsuz bir şekilde taşıdılar, Biz asansöre bakmaya korkuyordur belliki işlerinde profesyoneller. Hizmetleri için ses nakliyat ekibine teşekkürlerimi sunuyorum

Yorum Yap